ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.3) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: סטטוס

en: E-mail
he: אימייל

en: Transactions
he: פעולות

en: Actions
he: פעולות

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Amount
he: כמות

en: Date/Time
he: תאריך/שעה

en: Payment method
he: צורת תשלום

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: Submit order
he: שלח הזמנה

en: Store settings
he: תצורת חנות
