ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.3) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Status
ja: 状態

en: E-mail
ja: メール

en: Transactions
ja: トランザクション

en: Actions
ja: アクション

en: Confirm
ja: 確認

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: Id
ja: ID

en: Amount
ja: 量

en: Secret key
ja: シークレットキー

en: Date/Time
ja: 日時

en: Payment method
ja: 決済方法

en: Order ID
ja: 注文ID

en: Sorry!
ja: ごめんなさい！

en: Submit order
ja: 注文を送信

en: Store settings
ja: 店舗の設定
