ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.3) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Transactions
kn: ವ್ಯವಹಾರಗಳು

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Confirm
kn: ದೃಢೀಕರಣೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Date/Time
kn: ದಿನಾಂಕ/ಸಮಯ

en: Congratulations!
kn: ಶುಭಾಷಯಗಳು!

en: Sorry!
kn: ಕ್ಷಮಿಸಿ!
