ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.3) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Status
lv: Statuss

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Transactions
lv: Transakcijas

en: Actions
lv: Darbības

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Amount
lv: Summa

en: Secret key
lv: Slepenā atslēga

en: Date/Time
lv: Datums/Laiks

en: Payment method
lv: Maksājuma veids

en: Order ID
lv: Pas. ID

en: Submit order
lv: Veikt pasūtījumu

en: Store settings
lv: Veikala iestatījumi
