ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.3) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Status
mg: Toetra

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Actions
mg: Asa

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany
