ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.3) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: E-mail
nn: E-post

en: Actions
nn: Handlingar

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Date/Time
nn: Dato/Klokkelsett

en: Submit order
nn: Send tinginga
