ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.3) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ
