ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.3) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Transactions
pl: Transakcje

en: Actions
pl: Akcje

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Amount
pl: Ilość

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: Date/Time
pl: Data/godzina

en: Payment method
pl: Metoda płatności

en: Order ID
pl: ID zamówienia

en: Congratulations!
pl: Gratulacje!

en: Submit order
pl: Wyślij zamówienie

en: Store settings
pl: Ustawienia sklepu

en: Payment ID
pl: Identyfikator płatności
