ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.3) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Status
pt: Estado

en: E-mail
pt: Email

en: Transactions
pt: Transacções

en: Confirm
pt: Confirmar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Name
pt: Nome

en: View
pt: Mostrar

en: Amount
pt: Quantia

en: Date/Time
pt: Data/Hora

en: Payment method
pt: Método de pagamento

en: Order ID
pt: ID da encomenda

en: Congratulations!
pt: Parabéns!

en: Sorry!
pt: Desculpe!

en: Submit order
pt: Enviar encomenda

en: Store settings
pt: Definições de loja
