ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.3) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Transactions
sk: Transakcie

en: Actions
sk: Akcie

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Amount
sk: Množstvo

en: Date/Time
sk: Dátum/čas

en: Payment method
sk: Spôsob platby

en: Order ID
sk: ID objednávky

en: Submit order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Store settings
sk: Nastavenia obchodu
