ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.3) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: Payment method
sr: Начин плаћања
