ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.3) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: E-mail
sv: E-post

en: Transactions
sv: Transaktioner

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Amount
sv: Belopp

en: Date/Time
sv: Datum/Tid

en: Payment method
sv: Betalningsmetod

en: Order ID
sv: ID för beställning

en: Sorry!
sv: Beklagar!

en: Submit order
sv: Skicka beställning

en: Store settings
sv: Butiksinställningar

en: Process payment
sv: Behandla betalning
