ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.3) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Status
uk: Стан

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Transactions
uk: Трансакції

en: Actions
uk: Дії

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Amount
uk: Величина

en: Secret key
uk: Секретний ключ

en: Date/Time
uk: Дата/Час

en: Payment method
uk: Спосіб оплати

en: Order ID
uk: ID замовлення

en: Congratulations!
uk: Вітаємо!

en: Sorry!
uk: Пробачте!

en: Submit order
uk: Зробити замовлення

en: Store settings
uk: Налаштування магазину

en: Process payment
uk: Обробити платіж
