ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.4) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: E-mail
af: E-pos

en: Transactions
af: Transaksies

en: Actions
af: Aksies

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Amount
af: Hoeveelheid
