ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.4) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Transactions
be: Транкзацыі

en: Actions
be: Дзеянні

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: Secret key
be: Сакрэтны ключ

en: Date/Time
be: Дата/Час
