ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.4) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Actions
bg: Действия

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Id
bg: Номер

en: Secret key
bg: Ключ "Secret key"

en: Order ID
bg: Поръчка №

en: Submit order
bg: Поръчай
