ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.4) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন
