ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.4) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Id
bo: ཨང་རྟགས
