ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.4) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Amount
el: Ποσό

en: Date/Time
el: Ημερομηνία/'Ωρα

en: Payment method
el: Τρόπος πληρωμής

en: Order ID
el: ID παραγγελίας

en: Submit order
el: Υποβολή παραγγελίας

en: Store settings
el: Ρυθμίσεις καταστήματος
