ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.4) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: E-mail
eu: E-posta

en: Transactions
eu: Transakzioak

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: Secret key
eu: Giltza sekretua

en: Date/Time
eu: Data/Ordua
