ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.4) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Status
fa: وضعیت

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Transactions
fa: تراکنش‌ها

en: Actions
fa: عملکردها

en: Confirm
fa: تایید

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: Id
fa: شناسه

en: Amount
fa: مقدار

en: Date/Time
fa: تاریخ / ساعت

en: Payment method
fa: روش پرداخت

en: Order ID
fa: شناسه سفارش

en: Submit order
fa: ثبت سفارش

en: Store settings
fa: تنظیمات فروشگاه

en: Process payment
fa: پردازش پرداخت
