ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.4) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Transactions
gl: Transaccións

en: Actions
gl: Accións

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Amount
gl: Cantidade

en: Date/Time
gl: Data/hora

en: Payment method
gl: Método de pago

en: Order ID
gl: ID do pedido

en: Store settings
gl: Axustes da tenda
