ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.4) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Actions
hr: Akcije

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Amount
hr: Iznos

en: Date/Time
hr: Nadnevak/Vrijeme

en: Payment method
hr: Način plaćanja
