ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.4) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Status
hu: Állapot

en: Transactions
hu: Tranzakciók

en: Actions
hu: Műveletek

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: Id
hu: Azonosító

en: Amount
hu: Összeg

en: Secret key
hu: Titkos kulcs

en: Date/Time
hu: Dátum / Idő

en: Payment method
hu: Fizetési mód

en: Order ID
hu: Rendelésazonosító

en: Congratulations!
hu: Gratulálunk!

en: Sorry!
hu: Elnézést!

en: Submit order
hu: Rendelés beküldése

en: Store settings
hu: Bolt beállítások
