ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.4) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: E-mail
id: Email

en: Transactions
id: Transaksi

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Confirm
id: Konfirmasikan

en: Cancel
id: Batal

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: Amount
id: Jumlah

en: Date/Time
id: Tanggal/Jam

en: Payment method
id: Metode pembayaran

en: Submit order
id: Kirim pesanan
