ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.4) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Actions
jv: Aksi

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan
