ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.4) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Transactions
lt: Operacijos

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Amount
lt: Suma

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Submit order
lt: Pateikti užsakymą

en: Store settings
lt: Parduotuvės nuostatos
