ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.4) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Transactions
mr: व्यवहार

en: Actions
mr: कृती

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा
