ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.4) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Status
my: အခြေအနေ

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Id
my: အမှတ်စဉ်
