ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.4) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Transactions
nl: Transacties

en: Actions
nl: Acties

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Id
nl: ID

en: Amount
nl: Bedrag

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: Date/Time
nl: Datum/tijd

en: Payment method
nl: Betaalmethode

en: Order ID
nl: Bestelling-ID

en: Congratulations!
nl: Gefeliciteerd!

en: Submit order
nl: Bestelling bevestigen

en: Store settings
nl: Webwinkel-instellingen

en: Process payment
nl: Betaling verwerken

en: Payment ID
nl: Betalings-ID
