ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.4) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Status
oc: Estatut

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Actions
oc: Accions

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: Amount
oc: Montant

en: Secret key
oc: Clau secreta

en: Date/Time
oc: Data/Ora
