ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.4) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Status
os: Статус

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд
