ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.4) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Actions
ps: چارې

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Sorry!
ps: وبخښئ!
