ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.4) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Status
ro: Stare

en: Transactions
ro: Tranzacţii

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afișează

en: Amount
ro: Suma

en: Date/Time
ro: Dată/Timp

en: Payment method
ro: Metodă de plată

en: Order ID
ro: ID comandă

en: Submit order
ro: Plasează comanda

en: Store settings
ro: Opţiuni magazin
