ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.4) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
se: Epoasta

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet
