ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.4) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Transactions
si: ගණුදෙණු

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම
