ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.4) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Actions
sq: Veprimet

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq
