ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.6.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Status
ar: الحالة

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: Amount
ar: المبلغ

en: Date/Time
ar: التاريخ/الوقت

en: Payment method
ar: طريقة الدفع

en: Order ID
ar: المعرف ID للطلب

en: Sorry!
ar: نعتذر!
