ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.6.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Actions
bs: Akcije

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled
