ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.6.0) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Status
is: Staða

en: E-mail
is: Netfang

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: Amount
is: Upphæð

en: Date/Time
is: Dagsetning/Tími

en: Payment method
is: Greiðsluháttur

en: Sorry!
is: Því miður!

en: Submit order
is: Ganga frá pöntun

en: Store settings
is: Stilling verslunar
