ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.6.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Actions
km: អំពើ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល
