ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.6.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Status
ku: ڕەوش

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان
