ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.6.0) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ms: Simpan konfigurasi

en: E-mail
ms: E-mel

en: Transactions
ms: Transaksi

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Confirm
ms: Sahkan

en: Cancel
ms: Batal

en: Edit
ms: Sunting

en: Name
ms: Nama

en: View
ms: Pandangan

en: Date/Time
ms: Tarikh/Masa
