ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.6.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Actions
sl: Akcije

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži
