YourOwnPrivate VPN (1.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: Name
da: Navn

en: Off
da: Afbrudt

en: Custom
da: Tilpasset

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside
