YourOwnPrivate VPN (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: Name
el: Όνομα

en: Off
el: Κλειστό

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα
