YourOwnPrivate VPN (1.0.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: On
es: Activado

en: Name
es: Nombre

en: Off
es: Desactivado

en: Custom
es: Personalizado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal
