YourOwnPrivate VPN (1.0.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: On
he: פעיל

en: Name
he: שם

en: Off
he: כבוי

en: Custom
he: מותאם

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי
