YourOwnPrivate VPN (1.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: On
id: Pada

en: Name
id: Nama

en: Off
id: Matikan

en: Custom
id: Tersuai

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan
