YourOwnPrivate VPN (1.0.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: On
is: Virkjað

en: Name
is: Nafn

en: Off
is: Af

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu
